• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, jakie w łatwy sposób usuną te bolączki oraz wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany również w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie naszego układu moczowego.

Rezultatem jest odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej trwałości, a także radości życia.

Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może wyeliminować Twoje problemy, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Zobacz podobne artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.